Ostatní

Trutnoff Brnoon Open Air Festival - sobota

Sobotní Trutnoff Brnoon začal svadbou a pokračoval přehlídkou skvělých českých kapel, na hlavním podiu vystoupili Dunaj, Tichá dohoda, Vítkovo kvarteto jako svadební dar, Michal Prokop Framus Five, Garage s Tony Ducháčkem a závěr roztanč

Trutnoff Brnoon Open Air Festival - pátek

První den Trutoff Brnoon festivalu započal bohoslužbou slouženou Jurajem Dovalem a dál se nesl v pohodové a přátelské atmosféře se spoustou dobrého jídla a pití, ale především za zvuků zpřátelených kapel. Na dvou podiích se vystřídaly kapely Vysací zámek, E!E, Našrot, Čankišou, Ondřej Havelkas Melody Makers,Majerovy brzdové tabulky, StBand, slovenští Puding paní Elvisovej a další.

Alicia Keys - Odloženo!

ALICIA KEYS – pražský koncert odložen
Alicia Keys odkládá své nadcházející evropské turné včetně pražského koncertu, který se měl původně uskutečnit 25. června 2020 v pražském O2 areně. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, který bude oznámen v následujících dnech.
Děkujeme za Vaše pochopení i trpělivost.

The Toy Dolls

Třináct studiových alb, spousty best of a živých desek, ale hlavně čtyřicet let konstantního hraní po klubech a festivalech. Tak by se dala charakterizovat jedna z nejlepších britských punkových kapel The Toy Dolls, která vyprodává svá show od Buenos Aires po Budapešť.

Die Krupps

Jedni z nejvlivnějších a nejznámějších představitelů industrialu, düsseldorfští Die Krupps, přijíždějí po roce do Prahy s novým albem "Visoin 2020 Vision", které je na trhu měsíc. Zatím z něj vypustili dva singly, kromě stejnojmenné skladby ještě hodně nekompromisní "Welcome to the Blackout". Po loňském dvojkoncertu s kanadskými souputníky Frontline Assembly letos zahrají v rámci samostatného vystoupení ve smíchovském Futurum Music Baru.

Stránky

Přihlásit se k odběru Ostatní