Ozzy Osbourne + Judas Priest

Datum akce: 
13. 11. 2020
Styl hudby: 

Ozzy Osbourne
Nový termín pražského koncertu: 13. 11. 2020 PRAHA, O2 ARENA

Ozzy Osbourne OZNAMUJE KONCERTNÍ TERMÍNY SVÉHO PŘELOŽENÉHO EVROPSKÉHO TURNÉ NO MORE TOURS 2, V PRAŽSKÉ O2 ARENĚ VYSTOUPÍ 13. 11.2020.
Ozzy Osbourne, několikanásobný držitel ceny Grammy, který byl uveden do Rockandrollové síně slávy, právě oznámil data přeložených koncertů ve Velké Británii a Evropě v rámci svého turné „NO MORE TOURS 2“.

Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti.

Šestitýdenní série koncertů, která byla původně naplánována na leden a únor, nyní začíná 23. října v OZZYho rodné Velké Británii a poté bude zakončena 7. prosince v Helsinkách ve Finsku. Turné obsáhne Velkou Británii a Irsko a v Evropě se zastaví v Německu, Rakousku, Itálii, Španělsku, Švýcarsku, Švédsku, Finsku a České republice.

OZZY říká: „Nemůžu se dočkat, až znova pohnu zadkem, ale musíte být trochu trpělivější. Chci být na 100% připraven vyrazit, pořádně to na vás rozbalit a vystřelit vás z bot. Neodcházím do důchodu, pořád koncertuju a také je tu nové album. Všem fanouškům upřímně děkuju za trpělivost a loajalitu, miluju vás. “

Speciálními hosty na všech koncertech zůstávají Judas Priest

Lze o Ozzy Osbourneovi říct něco, co ještě v minulosti nebylo vyřčeno? Tento průkopník hard rockového zvuku je znám miliónům fanoušků po celém světě, je rockovou ikonou, personou, která inspirovala tři celé generace hudebníků a fanoušků.

Ozzy Osbourne
ANNOUNCES
RESCHEDULED
“NO MORE TOURS 2”
2020 UK AND EUROPEAN DATES

Tickets remain valid for all rescheduled tour dates

Rock and Roll Hall of Fame inductee and Grammy®-winning singer and songwriter Ozzy Osbourne has just announced rescheduled shows in the UK and Europe on his “NO MORE TOURS 2” tour.

The six-week trek--originally scheduled for January--now kicks off in OZZY’s native UK on October 23, 2020 before wrapping December 7 in Helsinki, Finland. The tour includes stops throughout the UK and sees the “Prince Of Darkness” return to Birmingham for a hometown Halloween show. European dates include stops in Germany, Austria, Italy, Spain, Switzerland, Sweden and Finland. Judas Priest remain as Special Guest across all dates.

Says OZZY: “I can’t wait to get off my ass and get going again, but you’re just going to have to be a bit more patient. I want to be 100% ready to come out and knock your fucking socks off.”

Ozzy Osbourne--Rock & Roll Hall of Fame inductee and Grammy® winning singer and songwriter--will celebrate more than five decades as a performer (both as a solo artist, as lead singer of Black Sabbath which formed in 1968). This tour, expected to take OZZY around the world with dates into 2020, will mark the end of global touring for the legendary artist, though he will continue to perform select live shows.

Přidat komentář