Alter Bridge - Prague Summer Festival 2020

Datum akce: 
10. 6. 2020
Interpret: 
Styl hudby: 

AMERICKÝ ROCKOVÝ KVARTET Alter Bridge POTVRDIL NÁVRAT DO ČESKÉ REPUBLIKY - PŘEDSTAVÍ SE 10. ČERVNA 2020 V AREÁLU BRANICKÝCH LEDÁREN. KONCERT JE POŘÁDÁN VE SPOLUPRÁCI S AMEBA PRODUCTION V RÁMCI KONCERTNÍ SÉRIE PRAGUE SUMMER FESTIVALU.

Alter Bridge pocházejí z Orlanda na Floridě, u vzniku v roce 2004 stáli bývalí členové tehdy čerstvě rozpadlé formace Creed - kytarista Mark Tremonti, baskytarista Brian Marshall a bubeník Scott Phillips. Jako vokalista a kytarista se k mim připojil Myles Kennedy.
Kapela, která od svého vzniku funguje v nezměněné sestavě, se prezentuje směsicí rocku a alternativního metalu. Jejich tvorba je založená na rafinovaném alternativním zvuku kombinujícím i prvky blues a jazzu, a to díky Mylesovi, který před nástupem do Alter Bridge působil i v bluesových kapelách. Zvuk Alter Bridge je těžší než zvuk Creed, ale i tak si stále zachovává stejný základní styl.

V červnu a v červenci 2020 rozezní pražský A-park Ledárny Braník nový festival. Pod hlavičkou Prague Summer Festival se zde odehrají jednodenní koncerty českých i zahraničních hvězd pestrého žánrového rozptylu.
Areál A-park Ledárny Braník je snadno dostupný z centra. Přímo k areálu se z centra dostanete tramvají. Stačí dojet metrem na Karlovo náměstí, vystoupit směr Palackého náměstí a poté se dostat tramvají č. 2, 3 nebo 17 do zastávky Pobřežní cesta.
Kromě tramvají lze využít i autobusovou dopravu. Na zastávce Pobřežní cesta zastavuje i autobus č. 253, který můžete využít při cestě ze Smíchovského nádraží.

Vstupenky v sítích Ticketmaster a Ticketportal v prodeji od 2. 3. 2020 11:00 hodin
Live Nation klub: 28. 2. 2020 11:00 – 2. 3. 2020 11:00 / vstupné: 990 Kč

Přidat komentář